Пам’ятні знаки Ігорю Тюшці та Назару Дичуку освятили на фасаді ВПУ №21. Тут хлопці вчилися та здобували професійну освіту. Веселі, товариські та надзвичайно працьовиті, - такими запам’ятали хлопців педагоги училища.
Директор навчального закладу Михайло Баб’як розповідає, загиблі захисники завжди вирізнялися від своїх однолітків. Мали стати хорошими фахівцями своєї справи.
«Вони були добрими хлопцями, хорошими спеціалістами. Ми мали надію, що вони працюватимуть і гідно підійматимуть економіку нашої держави, але, на жаль, так склалося, вони загинули. Вони загинули за волю і незалежність української держави. І тим самими вони залишають гідний слід в історії нашої держави, як захисники нашої України. Це дві перші дошки і ми маємо надію на те, що вони будуть і останніми. Дуже хочемо нашої перемоги. І бажаємо наших збройним силам тільки сили і, щоби ми могли пошвидше закінчити цю війну», - пригадує директор ВПУ №21 Михайло Баб’як.
Ігор Тюшка – був солдатом окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Назар Дичук – стрільцем-снайпером. Обидва Герої вступили до лав Збройних сил задовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Обоє загинули в боях, боронячи нашу державу від кремлівської нечисті.
Головне, каже, міський голова Руслан Марцінків – це пам’ять про загиблих. Їхній подвиг ми в жодному разі не можемо забути. Та тільки від нас залежить, чи знатимуть наступні покоління про подвиги наших сміливих воїнів і чи усвідомлюватимуть, що Івано-Франківськ – місто Героїв.
«Ми продовжуємо програму «Івано-Франківськ – місто Героїв», відкриваючи анотаційні дошки тим Героям, які загинули в московсько-українській війні. На жаль, дуже багато захисників з Івано-Франківська й області загинули за українську державу з 2014 року. По області вже понад 900 Героїв віддали своє життя за незалежність нашої держави. Тому наш обовя’зок зберегти пам'ять про них. В анотаційних дошках ми зберігаємо цю пам'ять для учнів, для громади, для суспільства», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.