В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДО 1 КЛАСІВ ТА В САДОЧКИ
Опубліковано: 2022-04-07 12:44:00
В Івано-Франківській громаді 1 квітня стартувала онлайн-реєстрація до 1 класів та у дитячі садочки. Вона триватиме 2 місяці та закінчиться 31 травня. У школи реєстрація триває на сайті school.bloqly.com, а в садочки – на sadok.bloqly.com.
Реєстрація триває виключно в режимі онлайн. Це значно спрощує процес, адже не треба йти десь та стояти в чергах. Достатньо скористатись своїм смартфоном, щоб перейти на сайт та обрати заклад. Перевага онлайн реєстрації в сучасному світі не лише в економії власного часу, а й в тому, що вона унеможливлює фальсифікацію даних.
"На сьогодні вже зареєстровано 3600 першокласників. А в дитячі садочки - 210 малюків. Серед тих, хто реєструється є, звісно, внутрішньо переміщені особи. Вони також реєструються на навчання в перші класи та в дитячі садочки. Також варто зазначити, що діти з сімей внутрішньо переміщених осіб також зараз навчаються в школах онлайн разом з усіма", - коментує заступниця міського голови Вікторія Дротянко. А також інформує, що цей навчальний рік попередньо планується завершити 3 червня. Попередньо, вчителі встигають викласти матеріал та заплановану програму за цей час.
Реєстрація триватиме до 31 травня. Але, за словами Вікторії Дротянко, час подання документів може бути продовжений в разі потреби. Залежно від ситуації в країні.
Також заступниця міського голови з освітніх питань інформує, що здача ЗНО цього річ буде відбуватись у формі загального тесту. Як він буде проводитись, а також про те, як буде відбуватись видача сертифікатів про закінчення освіти очікується роз'яснення від Міністерства освіти України. Попередньо, діти з сімей ВПО, що зареєстровані офіційно в громаді, зможуть отримати сертифікати після здачі тесту за місцем перебування.
"Я вірю в те, що ми переможемо. А садочки й школи запрацюють в повному обсязі, в очному режимі",- каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Анотаційну дошку полеглому Герою Олегу Самбурову відкрили на фасаді житлового будинку на Івасюка 24. Саме тут проживав із сім’єю до повномасштабного вторгнення захисник. Вшанувати пам’ять Героя...
Для ефективного лікування необхідна якісна діагностика: у франківській поліклініці №2 відкрили оновлений рентгенкабінет. Тут зробили сучасний ремонт за вимогами держстандартів: необхідні рівні з...
Тисячі людей у Львові провели в останню дорогу відому мовознавицю та громадську діячку Ірину Фаріон. Рідні, колеги, друзі, однопартійці та ті, хто особисто не були знайомі з Іриною Дмитрівною, п...
У межах підприємницького дня очільник громади Руслан Марцінків відвідав місцевого виробника напівфабрикатів. «Мука» - знана торгова марка крафтової продукції. Тут можна знайти все: від вареників...
У селі Тисменичани нашої територіальної громади комунальні аграрії зібрали урожай озимої пшениці. Цю зернову культуру тут, на полі площею майже 18 гектарів висадили уперше. Частину врожаю КП «Фр...
Традиційна вівторкова перевірка мікрорайонів міста на чолі з мером, його заступниками та комунальниками вирушила вранці від адмінбудівлі середмістям вулицею Коновальця. Дорогою велоінспекція з п...
Мова – твоя зброя! У Івано-Франківську відкрили черговий набір на безкоштовні курси української мови. Навчання тут тривають 2 місяці. А від часу їх заснування мовні курси відвідали понад півтися...
До Польщі на відпочинок вирушили діти загиблих, безвісти зниклих, діючих військових та учасників бойових дій нашої громади. Польське місто-побратим Рибнік вже вдруге за літній сезон приймає наш...
100 тисяч гривень – стільки обіцяє очільник Івано-Франківська за перехід від управляючої компанії «Комфортний дім» до свого ОСББ. Разом із тарифами комунального підприємства цього місяця зросли...
У Підпечерах нашої громади на 8-ох гектарах поля вже зацвів соняшник. Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» засіяло майже 60 гектарів цієї культури на землях кількох сіл громади....
Анотаційні дошки чотирьом загиблим Героям відкрили та освятили на фасаді технічного Університету нафти і газу. Полеглі захисники: Андрій Чепіль, В’ячеслав Чупак, Василь Данилишин та Юрій Сливчук...
Ранкова інспекція відбувається за будь-яких умов. Тривалі вимкнення світла створюють додаткові виклики для міста і всіх мешканців, але завжди найбільше хвилюємось за дітей. Тому міський голова ...
Анотаційну дошку полеглому Герою Руслану Приймаку відкрити у Івано-Франківську. Пам’ятний знак розмістили на фасаді житлового будинку, де проживав військовий – на вулиці Довженка, 10. Вшанувати...
51 fpv-дрон та 6 мавіків – стільки вдалося закупити івано-франківській громаді за результатами цьогорічного конкурсу міської програми «Бюджет участі». Конкурс 2024 року особливий, каже координат...
У межах підприємницького дня міський голова Руслан Марцінків відвідав виробництво силового електрообладнання. Неподалік Івано-Франківська вже декілька років працює компанія «Глобал Енерго», яка ...
Літні школи для маленьких франківців у розпалі. Цього літа у громаді працюють 11 позашкільних закладів. Їх за минулий місяць відвідали 2954 дитини.
У Міській дитячій екологічній станції щодня...
Традиційна вівторкова велоінспекція на чолі з міським головою Русланом Марцінків приїхала до ЖК «Паркове містечко». Нещодавно на прийом до очільника громади прийшли мешканці цього житлового ком...
Баггі, квадроцикл, дрони, мавіки, зарядні станції, РЕБ-бази, медичні препарати і багато потрібних речей для наших захисників вчергове відвіз на передову міський голова Руслан Марцінків. Усього ...
Пілотів бойових дронів безкоштовно навчають у франківській школі «Вітруган». За 35 днів їх з нуля готують складати, ремонтувати, прошивати, обслуговувати дрони та професійно ними керувати.
«Н...
Івано-Франківськ береже пам’ять про Героїв. Анотаційну дошку полеглому захиснику Роману Василенку-Бабію відкрили на фасаді будинку на вул. Бандери, 12, в якому проживав Роман. Сестра загиблого ...