Важливо, що бізнес працює, є робочі місця, сплачуються податки. Не одне підприємство в Івано-Франківську працює, вкладаючи свою цінну лепту в перемогу.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на підприємницьку п’ятницю завітав до місцевої компанії “Jeremy”, яка виготовляє домашній пломбір та натуральні льодяники з сублімованими фруктами та ягодами.
«Ми маємо сьогодні найбільший ріст в харчовій промисловості. Навіть цей сімейний бізнес засвідчує те, що незважаючи на війну та певну фінансову кризу, наші підприємства не тільки зберегли своє виробництво, а й розширюються і розвиваються. На цьому підприємстві ми були минулого року і тепер бачимо, який є ріст. Франківськ тримає свою марку і є зростання виробництва. Сьогодні дякую Збройним силам України за те, що ми тут можемо спокійно розвивати підприємництво, сплачувати податки», - відзначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Процес виробництва найпопулярнішого літнього десерту в “Jeremy” від домашнього відрізняється лише обладнанням. А – все решта, як вдома. Обирають лише натуральні продукти за особливою рецептурою. Щоб все було максимально органічно та якісно. Всі начинки для морозива варять самі: різноманітні джеми та особливу карамель. Також самостійно випікають ріжки для морозива. Це все для того, щоб був контроль якості.
«Ми почали бізнес в складний час, в час карантину, а зараз в країні йде війна. Але ми продовжуємо працювати, розвиватися і навіть збільшили виробничу площу та випускаємо кілька видів нового морозива. А також натуральний сирок в бельгійському шоколаді. Намагаємось тримати економічний стрій. Для “Jeremy” найголовніше – якість. У нас всі преміальні продукти», - розповідає Тетяна Кузенко, власниця виробництва морозива.
Починали виробництво з чотирьох видів морозива. Зараз виготовляють вже більше двадцяти. Також запускають лінію солодких сиркових десертів в бельгійському шоколаді. Решта інгредієнтів для смаколиків – лише українських виробників. А ще “Jeremy” виготовляє льодяники без цукру з сублімованими ягодами та фруктами. Їх готують за спеціальною технологією усушення, яка зберігає колір, натуральність та запах ягід. Ба більше, сублімованими ягодами для льодяників на 80% забезпечує франківське підприємство.
«Рада, що підприємства харчової промисловості у нас продовжують розвиватись попри те, що цього року в часі війни порушено багато логістичних зв’язків. Тож торгівельні мережі звертаються до місцевих виробників і починають співпрацю з ними. Маємо ріст їхньої реалізації більше 60%. Думаю, що галузь буде розвиватися і надалі», - відзначає Світлана Криворучко, директор департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради.
Придбати продукцію можна в магазинах міста. В Івано-Франківську – це більше 80 локацій. Також продукція є в Львові, Тернополі, Чернівцях, Буковелі та Києві.